Васильківський НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" №4Пятница, 20.10.2017, 11:43

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Педрада № 7 від 26 травня 2017року | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 1857

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входу

Витяг з протоколу

засідання педагогічної ради Васильківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» №4 Васильківської міської ради Київської області

№7 від «26» травня 2017 року

 

Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів до наступних класів.

Слухали:

4. Про переведення учнів 1-4 класів до наступних класів.

Ухвалили:

4.1. Перевести до 2 класу таких учнів:

1.Артеменко Денис Сергійович

2.Бишенко Євген Валентинович

3.Борщенко Ярослав Павлович

4.Гаврик Катерина Павлівна

5.Дармостук Діана Григорівна

6.Дерев’янко Михайло Віталійович

7.Кондратовець Аміна Віталіївна

8.Кравченко Максим Олександрович

9.Моргушко Юлія Олексіївна

10.Мурженко Аріанна Андріївна

11.Наконечний Андрій Олександрович

12.Обремський Дмитро Ярославович

13.Онищук Михайло Олександрович

14.Пєстрікова Олександра Євгеніївна

15.Скляр Анна Юрїівна

16.Хом’як Іванна Володимирівна

17.Черненко Михайло Юрійович

18.Ярцева Вероніка Аркадіївна

4.2. Перевести до 3 класу таких учнів:

1.Боровий Максим Олександрович

2.Горбатенко Вероніка Сергіївна

3.Гушла Андрій Євгенович

4.Дерепа Артем Миколайович

5.Кудря Артем Юрійович

6.Кушніренко Анна Іванівна

7.Мойсєєнко Єлизавета Олександр

8.Молочна Анна Геннадіївна

9.Підгорецький Назар Романович

10.Пророченко Даша Сергіївна

11.Рак Владислав Ігорович

12.Савицька Меланія Сергіївна

13.Скорий Андрій Владиславович

14.Слєсарський Володимир Олександр

15.Сокур Анастасія Олександрівна

16.Стасюк Олександр Михайлович

17.Стилик Дар’я Ігорівна

18.Струк Назар Олександрович

19.Березанський Олександр Юрійович

20.Бенківська Інна Вікторівна

21.Бондар Максим Максимович

22.Гамаза Віолетта Віталіївна

23.Грицай Каріна Олександрівна

24.Дармостук Карина Володимирівна

25.Демушкань Данііл Юрійович

26.Дерлеменко Вікторія Юріївна

27.Кулішов Денис Євгенович

28.Литвиненко Анастасія Віталіївна

29.Маковеєнко Данило Володимирович

30.Моргушко Олександр Андрійович

31.Самофал Павло Сергійович

32.Сокол Олексій Володимирович

33.Сокольвак Денис Олексійович

34.Трач Вікторія Богданівна

35.Фоменко Поліна Миколаївна

4.3. Перевести до 4 класу таких учнів:

  1. Белеба Таїсія Миколаївна

  2. Бенківська Анна Олександрівна

  3. Березанський Антон Вікторович

  4. Березанський Ярослав Юрійович

  5. Бучак Богдан Вікторович

  6. Воронка Анастасія Сергіївна

  7. Воронка Катерина Сергіївна

  8. Гаврик Марія Павлівна

  9. Ковтюх Артем Олегович

  10. Котенко Сніжанна Олександрівна

  11. Кривша Дмитро Анатолійович

  12. Локтіонова Карина Олександрівна

  13. Марченко Катерина Максимівна

  14. Настасієнко Вероніка Ярославівна

  15. Обущак Анастасія Михайлівна

  16. Проценко Владислав Юрійович

  17. Самойленко Михайло Сергійович

  18. Сергієнко Євгеній Вячеславович

  19. Сергієнко Олександра Вікторівна

  20. Сиволап Ярослав Сергійович

  21. Скляр Володимир Сергійович

  22. Слончак Дарія Юріївна

  23. Струк Богдан Євгенійович

  24. Цабій Анна Віталіївна

  25. Цегельний Роман Олександрович

  26. Черненко Іван Юрійович

  27. Чех Володимир Євгенович

  28. Яровенко Катерина Андріївна

4.4. Перевести до 5 класу таких учнів:

  1. Бренгауз Євгеній Миколайович

  2. Вахідова Дарья Русланівна

  3. Горбатенко Андрій Олександрович

  4. Дерепа Денис Сергійович

  5. Карашманов Тимур Володимирович

  6. Касянчик Дмитро Олександрович

  7. Коваленко Артем Олександрович

  8. Кривша Олександра Романівна

  9. Лагута Артур Віталійович

  10. Лазебник Софія Євгеніївна

  11. Нестеров Олександр Володимирович

  12. Пилипець Андрій Андрійович

  13. Плахута Віктор Володимирович

  14. Плахута Володимир Володимирович

  15. Поліщук Ярослав Васильович

  16. Прокопенко Євген Русланович

  17. Рудько Максим Олександрович

  18. Сафіулліна Алла Сергіївна

  19. Скора Дар’я Костянтинівна

  20. Слончак Олександр Ігорович

  21. Слончак Павлина Павлівна

  22. Терещенко Юлія Владиславівна

  23. Яременко Мар’яна Вікторівна

4.5. Перевести до 6 класу таких учнів:

  1. Басиста Вероніка Юріївна

  2. Белікіна Анна Денисівна

  3. Волошина Катерина Віталіївна

  4. Дармостук Вікторія Володимирівна

  5. Довженко Володимир Володимирович

  6. Загорулькін Ярослав Русланович

  7. Закс Сергій Борисович

  8. Зубань Аліна Михайлівна

  9. Іюніцов Сергій Сергійович

  10. Кисельова Вікторія Володимирівна

  11. Котенко Анастасія Сергіївна

  12. Кривда Михайло Володимирович

  13. Пророченко Богдан Андрійович

  14. Садовнікова Єлизавета Сергіївна

  15. Терещенко Анастасія Владиславівна

  16. Тригубчук Олександр Валерійович

  17. Шерстюк Вікторія Андріївна

  18. Шульга Вікторія Миколаївна

4.6. Перевести до 7 класу таких учнів:

1. Безсмертна Анастасія Юріївна

2.Богдан Максим Вячеславович

3.Борова Світлана Олександрівна

4.Каденко Ірина Леонідівна

5.Каденко Олександр Леонідович

6.Лазебник Ірина Сергіївна

7.Лисак Ростислав Віталійович

8.Недогибченко Олександр Ігорович

9.Порошина Ірина Віталіївна

10.Пророченко Дмитро Сергійович

11.Рак Вікторія Ігорівна

12.Семенець Олександр Анатолійович

13.Терещенко Анастасія Олександрівна

14.Товстенко Яніна Вікторівна

15.Шевченко Анастасія Віталіївна

16.Шевченко Артем Віталійович

17.Школьна Аліна Віталіївна

18.Юхименко Владислав Олександрович

19.Борщенко Валерія Павлівна

20.Бузулуцький Вадим Дмитрович

21.Габур Артем Вікторович

22.Деледивка Богдана Олегівна

23.Деледивка Катерина Юріївна

24.Дерев’янко Іван Олегович

25.Загарія Леся Вікторівна

26.Кабанець Валерія Юріївна

27.Ковальчук Владислав Олександрович

28.Котенко Роман Сергійович

29.Лазебник Катерина Євгенівна

30.Пилипець Дар’я Андріївна

31.Сафіулліна Катерина Анварівна

32.Сокол Олексій Володимирович

33.Тищенко Світлана Юріївна

34.Тернавський Максим Віталійович

4.7. Перевести до 8 класу таких учнів:

1. Андрощук Данило Юрійович

2. Аревшатян Араме Мгерович

3.Дармостук Олександр Андрійович

4. Кальчун Іванна Сергіївна

5.Козловський Артем Олексійович

6. Корнієнко Ілля Сергійович

7. Кулішов Владислав Євгенович

8. Лукашевський Олександр Олександрович

9. Матюшенко Аркадій Леонідович

10. Прудкий Максим Сергійович

11. Ряшин Артем Володимирович

12. Цабій Владислав Віталійович

13. Шевченко Олег Олександрович

14.Шевченко Роман Денисович

4.8. Перевести до 9 класу таких учнів:

1.Баран Назар Олександрович

2.Бондар Богдана Вікторівна

3.Зіборова Анна Віталіївна

4.Каденко Вікторія Леонідівна

5.Касянчик Богдан Олександрович

6.Котенко Олег Олександрович

7.Кравченко Вікторія Олександрівна

9.Павленко Андрій Олександрович

10.Павленко Роман Сергійович

11.Пастухов Максим Григорович

12.Пророченко Володимир Олександрович

13.Семенець Єлизавета Леонідівна

14.Скора Юлія Владиславівна

15.Ткаченко В’ячеслав В’ячеславович

16.Шульга Владислав Сергійович

17.Юхименко Юлія Сергіївна

18. Яровенко Марина Андріївна

4.9. Перевести до 11 класу таких учнів:

1.Бабарик Микола Сергійович

2.Баглай Євген Євгенійович

3.Бренгауз Олександра Миколаївна

4.Герасімов Владислав Юрійович

5.Змаєва Валерія Вікторівна

6.Ісаєнко Ярослав Леонідович

7.Котенко Олександр Олександрович

8.Кривша Тарас Григорович

9.Лазуткіна Марія Володимирівна

10.Руденко Владислав Олегович

11.Сергієнко Вікторія Вікторівна

12.Чернецька Лілія Андріївна

13.Шершньова Анастасія Юріївна

Пошук

 
Корисні посилання
< <


Архів записів

Календар
«  Октябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Copyright MyCorp © 2017